backgroundImage

TAU 200 – BT, buk

Jednoranná terčová plynovka dle pravidel ISSF, určená pro disciplínu „Běžící terč". Umožňuje nabíjení bez změny držení zbraně.
12 350,00 Kč
Skladem
cena bez DPH:10 206,61 Kč
cena vč. DPH:12 350,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Puška TAU 200 BT je jednoranná terčová plynovka, určená pro závodní a tréninkovou střelbu a pro nácvik střeleckých návyků. Její parametry odpovídají požadavkům pravidel ISSF olympijské disciplíny "Vzduchová puška" na vzdálenost 10m. Zbraň se vyznačuje vysokou úrovní střelby, rychlou akcí mechanismu a vysokou stabilitou při střelbě. Variabilita a množství nastavitelných prvků umožňují individuální přizpůsobení zbraně a její všestranné použití. Nastavitelné jsou i další ovládací prvky, např.: posuvná spoušť, charakteristika chodu spouště, spoušťový doraz, přídavné  vyvažovací zařízení, vzdálenost mířidel i vyměnitelné elementy mířidel a pažba. Přesná mikrometrická mířidla zajišťují střelci komfort, minimalizují střelecké chyby a zaručují neměnný soustřel zbraně. Minimální silová námaha spolu s optimálním držením zbraně a nastavitelnou lícnicí (ve 3 rovinách) a botkou (ve 4 rovinách) vytváří předpoklady pro optimální ovládaní zbraně. TAU 200 BT Vám svými mimořádnými vlastnostmi pomůže ke snadnému dosažení vysokých výkonů a činí z této zbraně finančně dostupný výrobek špičkové kvality s vysokou užitou hodnotou. Zbraně řady TAU a MK jsou známé po celém světě svým přívětivým chováním a vysokou schopností kompenzovat chyby střelce.

 • Základní technická data:
 • Počet výstřelů na 1 náplň: 40-80/120-200 dle nastavení
 • Rozměry: 1310 x 145 x 44mm
 • Hmotnost: 3300g
 • Ráže: 4,5mm (.177) 5,5mm (.22)
 • Úsťová rychlost střely (V0): 125-180 m/s nastavitelná
 • Rozptyl - Ø opsané kružnice 5 ran/10m: max. Ø 8mm (5x diabolo Final Match TAU BRNO CZ)
 • Pažba: s nastavitelnou lícnicí (3 roviny) a botkou (4 roviny), provedení pravé a levé
 • Odpor spouště: 0,05 - 15N nastavitelný
 • Standardní příslušenství: trubkový klíč, sada imbus klíčů, 2x propichovač 12g, krytka plnícího ventilu, 2x podložka botky a lícnice, sada "O" kroužků
 • Co je možné doobjednat za příplatek:  závaží hlavně, propichovač bombičky 12g, ventil B-B (pro plnění bomby 150g CO2), vypouštěč plynu, dioptr MATCH, veškeré náhradní díly a příslušenství, diabolo Final Match TAU BRNO CZ cal 4,5mm (.177)

Vážení zákazníci, vzhledem k velké rozmanitosti našich výrobků vám bude poštovné vypočítáno individuálně po dokončení objednávky, tak aby přesně odpovídalo objednanému zboží a neobsahovalo zbytečné příplatky. Cena za poštovné vám bude zaslána k odsouhlasení mailem.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).