backgroundImage

Novinky

VÁŽENÍ KLIENTI, 

V ODDÍLU FAQ JSME PRO VÁS DOPLNILI ODPOVĚDI NA ČASTO KLADENÉ DOTAZY. 

Dear Clients,
We have added answers to frequently asked questions in the FAQ section. 

 

            Flag of the Czech Republic.svg           

 Flag of the United Kingdom.svg

 

 

 

V rámci ucelení nabídky jsme do nabízených produktů pro zbraně na CO2 doplnili bombičky 12g firmy Kayser. (Tyto bombičky jsou pro jednorázové použití). 

In order to complete our offer, we have added 12g Kayser bombs to the range of products for CO2 guns (these bombs are not refillable). 

http://www.taubrno.com/bombicky-co2-

 

 

 

Skvělý závod Barči Jeřábkové

Barča Jeřábková

Vynikající výkon podala členka našeho SSK Slatina Brno Barbora Jeřábková na VC StČK v Poděbradech o minulém víkendu. V závodě VzPu 60 vleže  ve společné kategorii zvítězila neskutečným nástřelem 635,1 bodů, když nastřílela 60 centrových desítek. Tohoto výsledku dosáhla  se zbraní  české výroby firmy TAU BRNO  CZ, s. r. o.  model  MK300 MATCH - konstruktéra ing. Miroslava Kachlíře.

Není to však ojedinělý výsledek těchto vzduchovek, neboť také střelci SSK Věžky, kteří tyto vzduchovky používají, dosahují vynikajících výsledků. Barča tak pod vedením svého trenéra Pavla Pláňka dosáhla výkonu, který je odměnou za jejich nasazení  jak v tréninku, tak  při závodech. A jelikož vyhrála i závod VzPu 30 vleže nástřelem 314,8 (28 centrů), po zásluze si odvezla dva poháry pro vítěze.                                                                                           

I dalším našim sportovcům se dařilo a tak i Katka Pokorná přivezla dva poháry za druhé a třetí místo v téže kategorii. Další pohár přidal Vašek Skala za 3. místo v kategorii VzPu 30 do 14let. Velmi pěkného výsledku dosáhla i Maja Opluštilová, když v disciplíně VzPu 60 Ž, J-ky si nástřelem 619b. vytvořila osobní rekord. 

Blahopřeji všem k výborným výkonům.

Stanislav Hlaváček, předseda SSK Slatina Brno   

17. 2. 2020

 

 

World HFT Championships 2018 Choltice

Ve dnech 4. - 5. srpna 2018 se v areálu zámku v Cholticích konalo Mistrovství světa v HFT. Závod pořádal spolek Czech Airgun Field Target Association (CAFTA) pod hlavičkou světové organizace World Hunter Field Target Organisation (WHFTO). Soutěžilo se v kategoriích Open, Ladies, Springer, Junior, Veteran a Team.

V kategorii veteráni se zúčastnil Miroslav Trudič, který v záplavě zahraničních pušek střílel ze zbraně naší výroby, MK 300 Sniper. Dosáhl s nástřelem celkem 142 bodů ze 160 možných na skvělé druhé místo, kdy za prvním zaostal o pouhé 2 body. 

Na třetím místě ve stejné kategorii skončil rovněž český závodník s nástřelem 136 bodů. Absolutně nejlepšího výsledku dosáhl polský střelec Jacek Kostowski s nástřelem 151 bodů. 

Blahopřejeme!

 

 

 

Mistrovství České republiky v HFT 2018

Ve dnech 30. 6. - 1. 7. 2018 se v Lipové konalo Mistrovství České republiky v HFT. Závod pořádal spolek Czech Airgun Field Target Association (CAFTA). Mistrovství tvořily dva závody na dvou tratích, jejichž celkový počet bodů určil vítěze. Vypsáno bylo pět kategorií: Junior, Springer, Ladies, Veteran a Open.

V kategorii Veteran se na prvním místě umístil Miroslav Trudič, se zbraní naší výroby, MK 300 Sniper

Gratulujeme!

 

 

 

 

 

 

MK 300 Sniper v akci ... MS v HFT 2019 - Kalety

čas: od 4:55 - 5:45 https://youtu.be/DSlYT3YKaxM

střelec: Miroslav Trudič

 

 

 

World HFT Championships ... 23. 7. - 25. 7. 2021 Skýcov

V kategorii Veterán - Miroslav Trudič; 1. místo s nástřelem 138 bodů. Puška MK 300 Sniper.

Tento nástřel odpovídá 7. - 10. místu v absolutním pořadí.

Čeští střelci v kategorii Veteráni obsadili 1. - 6. + 8. místo. 

Blahopřejeme!

 

 

    

 

 

A pár dalších obrázků z jiných mezinárodních závodů... 

         

 

 

 

Mail ze dne 24. 1. 2019

Dobrý den,

posílám dva terče nastřelení pistolí TAU MK 8. Stříleno bylo na vzdálenost 10 metrů. Do každého terče 10 ran.

Střelivo: DIABOLO FINAL MATCH TAU Brno. 

Pistole splnila moje očekávání. V kombinaci s uvedeným střelivem dosahuje nejlepšího soustřelu. Jsem velmi spokojený.

Jiří Čuba 

 

 

 

Mail ze dne 20. 8. 2019

Od prosince loňského roku vlastním pistoli Vaší výroby MK8 MATCH a jsem s ní maximálně spokojen. Ve spojení se systémem Scatt Basic je to úžasná tréninková a závodní zbraň. Samozřejmě i samostatně. U nás v SSK klubu v HK je několik pistolí jiných výrobců a tak mohu porovnat. Rozhodně bych neměnil.

Pavel Sekanina

 

 

MK 300 lamino / Pažba MK 200 buk

Zmodernizovali jsme pažby pro větrovku MK 300 pro všechny modely, včetně levého a pravého provedení. Také pro CO2 pušku MK 200 BUK, vč. levého a pravého provedení. Pažby vychází ze stejné koncepční filosofie.

 

 

 

 

Zaměřili jsme se na ergonomii pistolové rukojeti, kde jsme využili praktické zkušenosti z větrovky (pistole) MK 8. Tato změna umožňuje pohodlný a kontrolovaný úchop současně pro střelce s menší či větší dlaní a přispívá k výraznému zpevnění celé pažby oproti předchozím modelům.

 

 

 

 

 

Ukázka funkce regulátoru tlaku MK 8 a MK 300

 

Bonus pro zákazníky

Jako bonus pro zákazníky, kteří si přijdou převzít svoje zbraně (zboží) v sídle firmy, poskytujeme zdarma prodejní servis, v rámci kterého Vám zbraň seřídíme přímo dle Vašich požadavků a našich nejlepších znalostí a zkušeností.

 

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).