počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK | EUR
Kategorie
Počítadlo přístupů

Úvodní stránka

Vítejte na našich firemních stránkách!

 29.9. ZAVŘENO!!!

Provozní hodiny pro zákazníky firmy TAU BRNO CZ :

 PO - PÁ 9:00 - 14:00 hodin. 

Osobní návštěva v naší kanceláři je také možná po telefonické domluvě.

 

 Příjem oprav: pondělí, středa a pátek 9:00 - 12:00 hodin. 

 Telefon:  +420 545 212 323 
  
email: taubrno@taubrno.com

 NOVINKY

 

Pažba MK 300 lamino, buk 

Pažba MK 200 buk

  Zmodernizovali jsme pažby pro větrovku MK 300 pro všechny modely včetně levého a pravého provedení. Také pro CO2 pušku MK 200 BUK vč. levého a pravého provedení.  Pažby vycházejí ze stejné koncepční fylozofie. Zaměřili jsme se na ergonomii pistolové rukojeti, kde jsme využili praktické zkušenosti z větrovky (pistole) MK 8. Tato změna umožňuje pohodlí a kontrolovaný úchop pro střelce s menší  či větší dlaní a přispívá k výraznému zpevnění celé pažby oproti předchozím modelům. 

 

 

OD ZÁŘÍ V PRODEJI!!!!

 Upozornění

Upozorňujeme naše zákazníky, že není vhodné do zbraní TAU 7, TAU 200 a MK 200 používat bombičky 7g CO2, které obsahují velké množství korozivních nečistot a mohou způsobit netěsnost i zcela nové zbraně! Takto poškozená zbraň pak nemusí podléhat záruční opravě! Cena opravy takto znehodnocené zbraně je cca 500,- CZK.

O firmě TAU BRNO CZ

Výrobní program firmy TAU BRNO CZ,spol.s r.o., zahrnuje výrobu střelných zbraní  a jejich částí, u kterých je hnacím médiem stlačený plyn, obvykle CO2 a vzduch.

Zbraně (pistole a pušky) jsou vyráběny a dodávány v mnoha variantách  a jsou určeny k výkonnostní, závodní a tréninkové střelbě dle pravidel ISSF a jsou s výhodou používány i pro výcvik základních střeleckých návyků začínajících střelců.

 

 

 

 

Zbraně mají nastavitelnou charakteristiku bicího a spoušťového mechanismu, mikrometricky nastavitelná mířidla a nastavitelné prvky držení zbraně (pažba,rukojeť), nastavitelnou polohu těžiště zbraně (vyvážení).

 

 

 

Jednotlivé modely výrobků se odlišují délkou hlavně, tvarem, velikostí a materiálem pažby nebo rukojeti, použitými mířidly,ráží (4.5 mm nebo 5.5 mm), velikostí vyvažovacích elementů, celkovými rozměry a hmotností, případně příslušenstvím podle začlenění do sportovní disciplíny a kategorie.

 

فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی سیستم همکاری در فروش ماهواره آنلاین اندروید
Google