backgroundImage

Úvodní stránka

Výrobní program firmy TAU BRNO CZ, s. r. o., zahrnuje výrobu střelných zbraní a jejich částí, u kterých je hnacím médiem stlačený plyn, obvykle CO2 a vzduch. Zbraně pro Vás připravujeme v mnoha variantách a jsou určeny k výkonnostní, závodní a tréninkové střelbě dle pravidel ISSF.

Pro svoje uživatelsky přívětivé vlastnosti jsou vhodnou variantou i pro výcvik základních střeleckých návyků začínajících střelců.

 

          

 

 

Zbraně mají nastavitelnou charakteristiku bicího a spoušťového mechanismu, mikrometricky nastavitelná mířidla a nastavitelné prvky držení zbraně (pažba, rukojeť), nastavitelnou polohou těžiště zbraně (vyvážení).

 

          

 

Jednotlivé modely výrobků se odlišují délkou hlavně, tvarem, velikostí a materiálem pažby nebo rukojeti, použitými mířidly, ráží (4.5 mm nebo 5.5 mm), velikostí vyvažovacích elementů, celkovými rozměry a hmotností, případně příslušenstvím podle začlenění do sportovní disciplíny a kategorie.

 

Historie modelu TAU 7


Upozornění pro zákazníky:

Ceny v EURO přepočítáváme podle aktuálního kurzu České národní banky.

Za levé provedení rukojeti a pažby účtujeme přirážku 10% z ceny zbraně.

Upozorňujeme naše zákazníky, že není vhodné do zbraní TAU 5, 6 a 7, TAU 200 a MK 200 používat staré, opakovaně plněné bombičky 7g CO2 ( s mosazným šroubovým uzávěrem), které obsahují velké množství korozních nečistot a způsobují netěsnost i zcela nové zbraně!

Tímto způsobem poškozená zbraň pak nemusí podléhat záruční opravě! Cena opravy takto znehodnocené zbraně je min. 500,- CzK za servis + cena použitých náhradních dílů.

Z těchto důvodů doporučujeme používání jednorázových bombiček, optimálně produkt firmy Kayser 12g CO2 z naší nabídky. U těchto bombiček je výrobcem, díky speciální technologii plnění, garantovaná vysoká čistota i konstantní množství plynu, což činí tento produkt, vzhledem k jeho kvalitě, cenově i uživatelsky přívětivým.

Ke dni 31. 12. 2017 jsme ukončili zasílání náhradních dílů na modely zbraní TAU 4, 5, 6 a 7 model Standard, které byly vyrobeny před rokem 1996. U zbraní vyrobených před tímto datem firmou Aeron Brno s. r. o., nelze garantovat vzájemnou zaměnitelnost jednotlivých dílů. Servis těchto zbraní zajišťujeme výhradně na provozovně firmy. Zbraně na opravu zasílejte vždy po předchozí telefonické dohodě.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).