backgroundImage

Úvodní stránka

Výrobní program firmy TAU BRNO CZ, s.r.o., zahrnuje výrobu střelných zbraní a jejich částí, u kterých je hnacím médiem stlačený plyn, obvykle CO2 a vzduch. Zbraně pro Vás připravujeme v mnoha variantách a jsou určeny k výkonnostní, závodní a tréninkové střelbě dle pravidel ISSF. Pro svoje uživatelsky přívětivé vlastnosti jsou vhodnou variantou i pro výcvik základních střeleckých návyků začínajících střelců.

 

          

 

Zbraně mají nastavitelnou charakteristiku bicího a spoušťového mechanismu, mikrometricky nastavitelná mířidla a nastavitelné prvky držení zbraně (pažba, rukojeť), nastavitelnou polohou těžiště zbraně (vyvážení).

 

          

 

Jednotlivé modely výrobků se odlišují délkou hlavně, tvarem, velikostí a materiálem pažby nebo rukojeti, použitými mířidly, ráží (4.5 mm nebo 5.5 mm), velikostí vyvažovacích elementů, celkovými rozměry a hmotností, případně příslušenstvím podle začlenění do sportovní disciplíny a kategorie.

 

Historie modelu TAU 7


Upozornění pro zákazníky:

   Ceny v EURO přepočítáváme podle aktuálního kurzu České národní banky.

Upozorňujeme naše zákazníky, že není vhodné do zbraní TAU 5,6 a 7, TAU 200 a MK 200 používat bombičky 7g CO2, které obsahují velké množství korozních nečistot a mohou způsobit netěsnost i zcela nové zbraně! Takto poškozená zbraň pak nemusí podléhat záruční opravě! Cena opravy takto znehodnocené zbraně je min. 500,- CZK za servis + cena náhraních dílů.

   K 31.12. 2017 jsme ukončili zasílání náhradních dílů na modely zbraní TAU 4, 5, 6 a 7 model Standard, které byly vyrobeny před rokem 1996. U zbraní vyrobených před tímto datem firmou Aeron Brno s.r.o., nelze garantovat záměnitelnost jednotlivých dílů. Servis těchto zbraní zajišťujeme výhradně na sídle firmy. Zbraně na opravu zasílejte po předchozí telefonické dohodě.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).