počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Kategorie

Reference

Michal Beneš: Dva mistrovské tituly za rok 2015 se zbraní MK08

Mistrovství České republiky, organizované Českým střeleckým svazem, se konalo ve dnech 14. a 15. března 2015 v Plzni, za velké účasti sportovních střelců i veřejnosti. Mladý temenický střelec Michal Beneš zabodoval vynikajícím výkonem se vzduchovou pistolí MK 08 výrobce TAU Brno CZ.Zazářil svým výkonem ve střelbě ze vzduchové pistole 40 ran v kategorii starší dorost, když nástřelem 372 bodů vybojoval první místo a získal titul Mistr České republiky pro rok 2015.

Ve dnech 28. a 29. března se na Mistrovství České republiky AVZO ve střeleckém sportu utkali v Hanušovicích sportovní střelci, organizovaní v Asociaci víceúčelových základních organizacích technických sportů a činností ČR, z celé České republiky. Za náš střelecký klub se tohoto šampionátu úspěšně zúčastnil Michal Beneš v kategorii starší dorost, se stejnou zbraní. Navázal na zasloužený titul Mistr ČR, který získal 15. března v Plzni, ve sportovní střelbě v disciplině vzduchová pistole 40 ran a potvrdil i zde svoje kvality ziskem 373 bodů. Za tento výkon získal druhý mistrovský titul v průběhu jednoho měsíce.

 


 

 

Mr. Vasco Rodrigues: Druhé místo v Portugalském národním mistrovství

Mr. Vasco Rodrigues získal druhé místo v Portugalském národním mistrovství 2013, mezinárodní třída PCP, se zbraní MK 300 SNIPER.

 

 

Milan Vaculka: Třetí místo na Mistrovství ČR 2014

Na Mistrovství ČR 2014 v HFT Petrušov získal pan Milan Vaculka  třetí místo se zbraní MK 300 SNIPER.

 

A výňatek z e-mailu od pana  Jiřího Michalčáka ze dne 24.12.2017

Dobrý den pane Kachliři,
Před měsicem jsem se u Vás zastavil pro MK-08. 
V přiloze posílám terč, ktery jsem střelil hned druhý den, co jsem si ji od Vás odvezl.
Rád bych Vam poděkoval, za tak úzasnou zbraň a rovněž za Vaše rady a doporučeni. Mnohé byly pro mne úplnou novinkou.
Střilim (maloražku) teprve od dubna a vzduchovku mám teprve tu Vaši.
Byl jsem pouze na 4 závodech, ale výsledky jdou rychle nahoru. Momentálne strilim průměrně 530 a věřím, ze se to bude ještě zlepšovat. 
Včera jsem si po delši době zašel na venkovni střelnici vyzkoušet malorážku. Jako bylo moje prekvapeni z toho, že každodenni trenink vzduchovky, zlepsil výsledek i v malorážce. 

Jiří Michalčák

 

فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی سیستم همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام