backgroundImage

MK 8 – MATCH, lamino

Pistole MK 8 MATCH lamino/ořech, je jednoranná terčová větrovka, určená pro výkonnostní a závodní střelbu a pro nácvik střeleckých návyků.
22 980,00 Kč
Skladem
cena bez DPH:18 991,74 Kč
cena vč. DPH:22 980,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Pistole MK 8 MATCH je nová jednoranná terčová větrovka, určená pro výkonnostní závodní  střelbu a pro nácvik střeleckých návyků. Její parametry odpovídají požadavkům pravidel ISSF olympijské disciplíny „Vzduchová pistole“ na vzdálenost 10m. Zbraň se vyznačuje novou koncepcí a konstrukcí jednotlivých konstrukčních uzlů s ohledem na vysoké užitné vlastnosti a specifické požadavky sportovní střelby, dále vysokou úrovní střelby, extrémně rychlou akcí mechanismu a vysokou stabilitou při střelbě díky optimálnímu nastavení těžiště zbraně, charakteristiky spoušťového mechanizmu a regulačního ventilu. Variabilita a množství nastavitelných prvků umožňují individuální přizpůsobení zbraně a její všestranné použití. Nastavitelné jsou i další ovládací prvky, např. posuvná spoušť ve třech rovinách, charakteristika chodu spouště, propad spouště, přídavné vyvažovací zařízení, vzdálenost mířidel, seřiditelná šířka hledí a vyměnitelné elementy mušky při zachování polohy nástřelu, úsťová rychlost a velikost pažby. Tlak v zásobníku svojí maximální hodnotou 300 barů zajišťuje vysoký počet výstřelů (až 320) a pracovní tlak v systému je regulován nově zkonstruovaným přesným regulátorem, se speciální pracovní charakteristikou bez mechanických rázů a extrémně přesným dávkováním. Přesná mikrometrická mířidla zajišťují střelci komfort, minimalizují střelecké chyby a zaručují neměnný soustřel zbraně.  Minimální silová námaha spolu s hlubokým držením zbraně a nastavitelnou rukojetí, navrženou podle nejnovějších ergonomických poznatků a zkušeností vytvářejí předpoklady pro komfortní ovládání zbraně. MK 8 MATCH Vám svými mimořádnými vlastnostmi pomůže ke snadnému dosažení nejvyšších výkonů. To vše činí z této zbraně finančně dostupný výrobek špičkové kvality s nejvyšší užitnou hodnotou. Zbraně řady TAU a MK jsou známé po celém světě svým přívětivým chováním a vysokou schopností kompenzovat chyby střelce.

  • Základní technická data:
  • Zdroj energie: air kontejner 85ml+manometr, max 30Mpa
  • Počet výstřelů na 1 náplň: max 320
  • Ráže: 4,5mm (.177)
  • Úsťová rychlost střely (V0): nastavitelná, optimálně 160 m/s
  • Rozptyl středů zásahů max 1 mm - Ø opsané kružnice 5 ran/10m: max Ø 5,5mm (5x diabolo Final Match TAU BRNO CZ)
  • Pažba: s nastavitelnou dlaňovou opěrkou, velikosti XS, S, M nebo L, provedení pravé nebo levé, materiál turecký ořech, lamino CWP Finland.
  • Mířidla: otevřená
  • Standardní příslušenství: plnící adaptér vzduch, sada imbus klíčů, sada mušek, kartonový box s PUR vložkou.
  • Co je možné doobjednat za příplatek: náhradní kontejner MK 8, diabolo Final Match TAU BRNO CZ

Vážení zákazníci, vzhledem k velké rozmanitosti našich výrobků vám bude poštovné vypočítáno individuálně po dokončení objednávky, tak aby přesně odpovídalo objednanému zboží a neobsahovalo zbytečné příplatky. Cena za poštovné vám bude zaslána k odsouhlasení mailem.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).