backgroundImage

MK 300 – MATCH, buk

Puška MK 300 MATCH je nová jednoranná větrovka, určená pro výkonnostní a závodní střelbu a pro nácvik střeleckých návyků. Splňuje parametry ISSF.
27 060,00 Kč
Skladem
cena bez DPH:22 363,64 Kč
cena vč. DPH:27 060,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Puška MK 300 MATCH je nová jednoranná terčová větrovka, určená pro výkonnostní a závodní střelbu a pro nácvik střeleckých návyků. Její parametry odpovídají požadavkům pravidel ISSF olympijské disciplíny „Vzduchová puška“ na vzdálenost 10m. Vyznačuje se použitím těžké sportovní hlavně s novým 12 D profilem vývrtu, s vysokou kvalitou vnitřního povrchu vývrtu a s kuželovitou geometrií vývrtu, kompenzující opotřebení střely. Samozřejmostí je úsťové zahrdlení, zvyšující významným způsobem přesnost a životnost hlavně. Zbraň se dále vyznačuje novou koncepcí a konstrukcí jednotlivých mechanických uzlů s ohledem na vysoké užitné vlastnosti a specifické požadavky sportovní střelby, dále vysokou úrovní střelby, extrémně rychlou akcí mechanismu a vysokou stabilitou při střelbě díky optimálnímu nastavení těžiště zbraně, charakteristiky spoušťového mechanizmu a regulačního ventilu. Variabilita a množství nastavitelných prvků umožňují individuální přizpůsobení zbraně a její všestranné použití. Nastavitelné jsou i další ovládací prvky, např. posuvná spoušť ve třech rovinách, charakteristika chodu spouště, propad spouště, přídavné vyvažovací zařízení, vzdálenost mířidel, vyměnitelné elementy mušky průzoru dioptru při zachování polohy nástřelu, úsťová rychlost a nastavení lícnice a botky pažby. Tlak v zásobníku svojí maximální hodnotou 300 barů zajišťuje vysoký počet výstřelů (podle V0 až 550). Pracovní tlak v systému je regulován nově zkonstruovaným přesným regulátorem, se speciální pracovní charakteristikou bez mechanických rázů a s extrémně přesným dávkováním, kdy zajišťuje konzistenci úsťové rychlosti v toleranci 1,5 m/s v celém rozsahu zásobního tlaku a umožňuje přesnou mířenou střelbu až do 50 m. Přesná mikrometrická dioptrická mířidla s výškově nastavitelným tunelem mušky, zajišťují střelci potřebný komfort, minimalizují střelecké chyby a zaručují neměnný soustřel zbraně. Minimální silová námaha spolu se stabilním držením zbraně, navržené podle nejnovějších ergonomických poznatků a zkušeností vytvářejí předpoklady pro její komfortní ovládání. MK 300 MATCH Vám svými mimořádnými vlastnostmi pomůže ke snadnému dosažení nejvyšších výkonů. To vše činí z této zbraně finančně dostupný výrobek špičkové kvality s nejvyšší užitnou hodnotou. Zbraně řady TAU a MK jsou známé po celém světě svým přívětivým chováním a vysokou schopností kompenzovat chyby střelce.

 • Základní technická data 
 • Zdroj energie: air kontejner 225ml + manometr, max 30 Mpa
 • Počet výstřelů na 1 náplň: max 550
 • Ráže: 4,5mm (.177) nebo 5,5mm (.22) za příplatek
 • Úsťová rychlost střely (V0): nastavitelná, optimálně 180 m/s
 • Rozptyl středů zásahů max 1 mm - Ø opsané kružnice 5 ran/10m: max. Ø 5,5mm (5x diabolo Final Match TAU BRNO CZ)
 • Hmotnost: 3300g
 • Pažba: s nastavitelnou lícnicí (3 roviny) a botkou (4 roviny), lišta řemene, provedení pravé a levé, materiál buk, lamino CWP Finland.
 • Mířidla: dioptrická (v ceně zbraně dioptr MATCH), nosič mušky výškově nastavitelný
 • Standardní příslušenství: podložky botky a lícnice, sada imbus klíčů, plnící adaptér vzduch.
 • Možno přiobjednat: Pažba lamino CWP z finské břízy, dioptr MK4D, Quickfill adapter s nerezovým plnící  pinem, vysokotlaká hadice QF, vypouštěč tlaku vzduchu QF, tlaková láhev 300 bar s monoventilem 300 bar a s gumovou oatkou, Weaver lišta, puškohled, montáže, výškově nastavitelná dvojnožka s jezdcem řemene, střelecký řemen TAU BRNO CZ, diabolo Final Match TAU BRNO CZ, puškový kufr polyamid Negrini Italy s logem TAU BRNO CZ, diabolo Exact JSB.

Vážení zákazníci, vzhledem k velké rozmanitosti našich výrobků vám bude poštovné vypočítáno individuálně po dokončení objednávky, tak aby přesně odpovídalo objednanému zboží a neobsahovalo zbytečné příplatky. Cena za poštovné vám bude zaslána k odsouhlasení mailem.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).