backgroundImage

MK 300 – BULLPUP, buk

MK 300 BULLPUP je výjimečná koncepcí "vše vzadu" a novým mžikovým spoušťovým mechanizmem. Použití: FT, HFT, hobby střelba na velké vzdálenosti.
29 050,00 Kč
Skladem
cena bez DPH:24 008,26 Kč
cena vč. DPH:29 050,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Puška MK 300 BULLPUP je nová jednoranná terčová větrovka, určená pro výkonnostní závodní střelbu a pro nácvik střeleckých náviků. Její parametry odpovídají požadavkům pravidel disciplíny vzduchová puška FT, HFT. Její parametry odpovídají požadavkům pravidel disciplíny vzduchová puška FT, HFT. Vyznačuje se použitím těžké sportovní hlavně s novým 12 D profilem vývrtu, s vysokou kvalitou vnitřního povrchu vývrtu a s kuželovitou geometrií vývrtu, kompenzující opotřebení střely. Samozřejmostí je úsťové zahrdlení, zvyšující významným způsobem přesnost a životnost hlavně. Zbraň se dále vyznačuje novou koncepcí a konstrukcí jednotlivých mechanických uzlů s ohledem na vysoké užitné vlastnosti a specifické požadavky sportovní střelby, dále vysokou úrovní střelby, extrémně rychlou akcí mechanismu a vysokou stabilitou při střelbě díky optimálnímu nastavení těžiště zbraně, charakteristiky spoušťového mechanizmu a regulačního ventilu. Variabilita a množství nastavitelných prvků umožňují individuální přizpůsobení zbraně a její všestranné použití. Nastavitelné jsou i další ovládací prvky, např. posuvná spoušť ve třech rovinách, charakteristika chodu spouště, propad spouště, přídavné vyvažovací zařízení, úsťová rychlost a nastavení lícnice a botky pažby. Tlak v zásobníku svojí maximální hodnotou 300 barů zajišťuje vysoký počet výstřelů (podle V0 až 550). Pracovní tlak v systému je regulován nově zkonstruovaným přesným regulátorem, se speciální pracovní charakteristikou bez mechanických rázů a s extrémně přesným dávkováním, kdy zajišťuje konzistenci úsťové rychlosti v toleranci 1,5m/s v celém rozsahu zásobního tlaku a umožňuje mířenou střelbu až do 100 m. Minimální silová námaha spolu se stabilním držením zbraně, navržené podle nejnovějších ergonomických poznatků a zkušeností vytvářejí předpoklady pro její komfortní ovládání. MK 300 BP Vám svými mimořádnými vlastnostmi pomůže ke snadnému dosažení nejvyšších výkonů. To vše činí z této zbraně finančně dostupný výrobek špičkové kvality s nejvyšší užitnou hodnotou. Zbraně řady TAU a MK jsou známé po celém světě svým přívětivým chováním a vysokou schopností kompenzovat chyby střelce. 

  • Základní technická data
  • Zdroj energie: air kontejner 225ml + manometr, max 30Mpa 
  • Počet výstřelů na 1 náplň: max 550
  • Ráže: 4,5mm (.177) nebo 5,5mm (.22) za příplatek
  • Úsťová rychlost střely (V0): nastavitelná, optimálně 242 m/s
  • Rozptyl středů zásahů max 1 mm - Ø opsané kružnice 5 ran/10m: max. 5,5 mm (5x diabolo Final Match TAU BRNO CZ)
  • Pažba: s nastavitelnou botkou (4 roviny)
  • Mířidla: optická - puškohled
  • Standardní příslušenství: podložky botky, sada imbus klíčů, plnící adaptér vzduch.
  • Možno doobjednat za příplatek: Quickfill adaptér s nerezovým plnícím pinem, vysokotlaká hadice GF, vypouštěč tlaku vzduchu QF, tlaková láhev 300 bar s monoventilem 300 bar a gumovou patkou, Weaver lišta, puškohled, montáže, puškový kufr polyamid Negrini Italy s logem TAU BRNO CZ, diabolo Final Match TAU BRNO CZ, diabolo Exact JSB.

Vážení zákazníci, vzhledem k velké rozmanitosti našich výrobků vám bude poštovné vypočítáno individuálně po dokončení objednávky, tak aby přesně odpovídalo objednanému zboží a neobsahovalo zbytečné příplatky. Cena za poštovné vám bude zaslána k odsouhlasení mailem.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).