počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Celkem: 933985

TAU BRNO CZ


   Výrobní program firmy TAU BRNO CZ, s.r.o., zahrnuje výrobu střelných zbraní a jejich částí, u kterých je hnacím médiem stlačený plyn, obvykle CO2 a vzduch.

   Zbraně pro Vás připravujeme v mnoha variantách  a jsou určeny k výkonnostní, závodní a tréninkové střelbě dle pravidel ISSF. Pro svoje uživatelsky přívětivé vlastnosti jsou vhodnou variantou i pro výcvik základních střeleckých návyků začínajících střelců.

Trocha historie

 

 

   Zbraně mají nastavitelnou charakteristiku bicího a spoušťového mechanismu, mikrometricky nastavitelná mířidla a nastavitelné prvky držení zbraně (pažba,rukojeť), nastavitelnou polohu těžiště zbraně (vyvážení).

 

 

   Jednotlivé modely výrobků se odlišují délkou hlavně, tvarem, velikostí a materiálem pažby nebo rukojeti, použitými mířidly,ráží (4.5 mm nebo 5.5 mm), velikostí vyvažovacích elementů, celkovými rozměry a hmotností, případně příslušenstvím podle začlenění do sportovní disciplíny a kategorie.

 


Upozornění pro zákazníky:

   Ceny v EURO přepočítáváme podle aktuálního kurzu České národní banky.

Upozorňujeme naše zákazníky, že není vhodné do zbraní TAU 5,6 a 7, TAU 200 a MK 200 používat bombičky 7g CO2, které obsahují velké množství korozních nečistot a mohou způsobit netěsnost i zcela nové zbraně! Takto poškozená zbraň pak nemusí podléhat záruční opravě! Cena opravy takto znehodnocené zbraně je min. 500,- CZK za servis + cena náhraních dílů.

   K 31.12. 2017 jsme ukončili zasílání náhradních dílů na modely zbraní TAU 4, 5, 6 a 7 model Standard, které byly vyrobeny před rokem 1996. U zbraní vyrobených před tímto datem firmou Aeron Brno s.r.o., nelze garantovat záměnitelnost jednotlivých dílů. Servis těchto zbraní zajišťujeme výhradně na sídle firmy. Zbraně na opravu zasílejte po předchozí telefonické dohodě.

 

فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی سیستم همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام